Sufinancira: Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom

Ovim projektom proveden je niz edukativnih predavanja za roditelje. Predavanja su trajala po tri sata i bila su besplatna za korisnike. Izravni korisnici ovog projekta su roditelji s područja Grada Zagreba koji su se dobrovoljno javljali za sudjelovanje na radionicama. Neizravni korisnici su njihova djeca i ostali građani do kojih je medijskim putem ili putem promidžbenih mateijala došla informacija o provedbi projekta.

 

Cilj projekta je osnažiti roditeljske kompetencije kroz edukativne radionice na kojima roditelji dobivaju specifična znanja koja im nerijetko manjkaju. 

​​

Teme radionica: 

1)    Emocionalni život darovite djece

2)    Što se krije iza djetetovih emocija?

3)    Borbe moći roditelja i djeteta

4)    Kako razvijati djetetovo samopouzdanje?

5)    Psihološke igre roditelja i djece

EVALUACIJU svih radionica možete naći ovdje. (link na pretipkane evaluacije)